Buio

Sinan Hoxha & Anxhela Peristeri - Puthje (Official Video 4K) 

Iscriviti
visualizzazioni 2,2M
97% 29 000 642

Produced by: Sinan Hoxha
Music: Marsel Gunga & 2Step
Lyrics: 2Step
Arrangement: Marsel Gunga
Production: Gravity Music
Mix & Mastered: Alban Furtuna
Video by: MaxProduction

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1KDiLd...
iTunes: music.apple.com/us/album/puth...
AcromaxMedia.lnk.to/Puthje/

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 175   
ROVENA CELA
ROVENA CELA 12 giorni fa
Shumë bukur super
Rigels Kaloshi
Rigels Kaloshi 12 giorni fa
Sh bukur 👏👏👏👍👍
NASRO CHIBI Algérien
❤♥😍♥❤
Cela Erdion
Cela Erdion 12 giorni fa
Alki❤❤❤💋💋💋💋💋❤❤❤❤
lani Lani
lani Lani 12 giorni fa
Shume kenge e bukur Anxhela ky zhanri po te shkon.
Aleks Rushiti
Aleks Rushiti 12 giorni fa
Anxhela, yes wonderful Anxela!
Barabara mateos Mateos
Super
Besnik Topi
Besnik Topi 13 giorni fa
Bravo shum e bukur kenga urim👏👏👏e dhe kompliminti te dyve
halime smajli
halime smajli 13 giorni fa
💙💖👍
Aferdita bezhani salaj
C.fare jahti ?super
Rina Rexha
Rina Rexha 13 giorni fa
Hallall te qoft ja ke qellu
Kozi Bregu
Kozi Bregu 13 giorni fa
Bravooooooooo Sinan Hoxha. Te pershendes nga Italia 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Nadia Ruka
Nadia Ruka 13 giorni fa
Shume bukur zemra ju kendofte ❤❤💋💋💥💥
TheKristinemarku
TheKristinemarku 13 giorni fa
The top song 💪💪💪❤❤
Luk Kola
Luk Kola 13 giorni fa
🥂💥👌❤❤
Albana Aliaj
Albana Aliaj 13 giorni fa
Shume bukur,ashtu sic na kenaqet ne,ju kenaqte Zoti juve.Jeni 2💎💎👏👏🙏🙏✨✨
Fatos Pepa
Fatos Pepa 13 giorni fa
Shum e bukur
Rita Dhrami
Rita Dhrami 13 giorni fa
Anxhela je e si yll 😘😘🌻🌻🌻♥️
Xhesika Sharka
Xhesika Sharka 13 giorni fa
Bravo shum e bukur kjo kenga anxhela ♥️sinan♥️
five stars
five stars 13 giorni fa
Titulli I këngës do ishte më bukur "Hallall" dhe vërtet HALLALL të 2ve. E keni kall 👏👏👏👏👏👏💥💥💥💥💥💥
Rixhi Caka
Rixhi Caka 13 giorni fa
Na kish munguar 1 hit i till ne shqiperi , dhe sigurisht qe sinani sdo i linte shqiptaret pa 1 kenge te hajrit kete vit
Ana 2222
Ana 2222 13 giorni fa
Bravo jeni yje te dy 🌹🌹🌹🌹🌹
Emilian Cala
Emilian Cala 13 giorni fa
Uau Sinan Anxhela Jeni Yje⭐❤🌟💖👑
madonnazone
madonnazone 13 giorni fa
☺️
Donika Kodra
Donika Kodra 13 giorni fa
Super keng bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇺
VV
VV 13 giorni fa
Bravo anxhela & Sinan. ❤️🇦🇱🇽🇰
Jimin Mochi
Jimin Mochi 13 giorni fa
Shum e bukur kenga ju lumt
Lumturi Qosja
Lumturi Qosja 14 giorni fa
Bravò
Ely Ba
Ely Ba 14 giorni fa
nc song
eduarta gega
eduarta gega 14 giorni fa
Ju kendofte zemra 🌟🌟❤❤
Samira Hoxha
Samira Hoxha 14 giorni fa
Jeni me te miret
Samira Hoxha
Samira Hoxha 14 giorni fa
Bravo siete yje
Enkelejda Hysi
Enkelejda Hysi 14 giorni fa
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
FF TOSHKEZI
FF TOSHKEZI 14 giorni fa
10000 puthje zmr mi falë ❤️❤️ Ti hallall i ke hallelle ❤️❤️
Emanuel Zotaj
Emanuel Zotaj 14 giorni fa
Luaj dhe rreziko
Çukur
Çukur 14 giorni fa
(Teksi i Këngës⬇️) Tymin, po ma nxjerr tymin sa here synin, po ma lun synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Maje, maje veten se m'kalle e vdiqa, pasha ty zemer hajde, dale kadale mos u knaq me sy. Me fatin do luaj rulet Ruse ndoshta qelloj zemer po du me rreziku, sonte le te gaboj Tymin, po ma nxjerr tymin sa here synin, po ma lun synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Tymin, po ta nxjerr tymin sa here synin, po ta luj synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Dale, dale frymen ma nale dashni, o dashni zemra me ty, m'ka ra n'halle ti m'ke bo magji. Me fatin do luaj rulet Ruse ndoshta qelloj zemer po du me rreziku, sonte le te gaboj Tymin, po ma nxjerr tymin sa here synin, po ma lun synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Tymin, po ta nxjerr tymin sa here synin, po ta luj synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Tymin, po ma nxjerr tymin sa here synin, po ma lun synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Tymin, po ta nxjerr tymin sa here synin, po ta luj synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle
Gigliola Antonucci
Gigliola Antonucci 14 giorni fa
Ooo Simano 1 fare jeni me kete kongen.💥💥💥
mimoza gjermani
mimoza gjermani 14 giorni fa
Shum bukur zemra Ju kendoft dyve 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇦🇱👏👏
Suada Berdufi
Suada Berdufi 14 giorni fa
🔥
Vera Muho
Vera Muho 14 giorni fa
E bukur faleminderit fantastike
Florinda Amelia
Florinda Amelia 14 giorni fa
Super Kong⭐⭐🔥🔥😘😘
Voka 1966
Voka 1966 14 giorni fa
Të dy .... 🌹🤴❤👸🌹
Diana Kulli
Diana Kulli 14 giorni fa
Dy yje 🌟🌟🌟🌟
FARSHER TV
FARSHER TV 14 giorni fa
NICE SONG AND WONDERFUL VEW THANKS 4SHARING
Beqo Leka
Beqo Leka 14 giorni fa
Kjo po që është këngë 😍🇦🇱🔥
Amdi Destani
Amdi Destani 14 giorni fa
🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Ela SINANI
Ela SINANI 14 giorni fa
Super hit ⭐⭐⭐💞💞💞
Shyqyri Dekavelli
Shyqyri Dekavelli 14 giorni fa
Bukur shume kenga. Bashkepunim perfekt
Lorinda Rrahmani
Lorinda Rrahmani 14 giorni fa
💍💍💍💍
ana alba
ana alba 14 giorni fa
kjo po qe eshte hit 💥💥💥 fare bravo Sinan & Anxhela na knaqet me kere kenge te mrekullueshme 👏👏👏👏👏
Bali Ajet
Bali Ajet 14 giorni fa
Super 2021🔥🔥
Irma Banaj
Irma Banaj 14 giorni fa
bravo ju lumte goja ju kendofte zemra se me kenaqet
sabina doka
sabina doka 14 giorni fa
I love this 🥰
*Stella*
*Stella* 14 giorni fa
zemer po dua te rrezikoj sonde😋🙄💎❣🎼🎼🎼🎼😉🤞
Albanianwarrior23
Albanianwarrior23 15 giorni fa
Albania keeps getting better every year... and its so beautiful....
Lina Hoxha
Lina Hoxha 13 giorni fa
😍
ani ani
ani ani 15 giorni fa
👏👏👏👏👏
Rozalita
Rozalita 15 giorni fa
20,7,2021 👏👏👏👏👏👏👏🙋‍♀️
Adil Shpata
Adil Shpata 15 giorni fa
Bravo .Jeni te mrekullueshem..
Mandy's_Music
Mandy's_Music 15 giorni fa
Wooo!you^re on fire!!💥💥 Have you heard of Sessions? I think you will kill it there!
Diana Telegrafi
Diana Telegrafi 15 giorni fa
🇦🇱🙏❤️Ju lumteeee ⭐️Shumeeeee Shumeeee e bukuroooo 🍁Ylli muzikes 🌸Anxhela Peristeri 🔥Superr 🍁Sinann Hoxhaa❤️
Lulzim Popshini
Lulzim Popshini 14 giorni fa
👏🤵👌
Γιουστιν Τοτσι
Shum bukur me sukses
lupo Manaro
lupo Manaro 15 giorni fa
Suksese mreti suksese elle biondes bravo ragazzi
onuri Xhylani
onuri Xhylani 15 giorni fa
Suksese
Rudina Ndrecka
Rudina Ndrecka 15 giorni fa
Cfarè zèri te bukur qè ka Sinan Hoxha 🔝
Lyuben Dino Tsvet
Lyuben Dino Tsvet 15 giorni fa
🔥🔥🔥🔥🔥
Negi Ushe
Negi Ushe 15 giorni fa
Super keng
El Za
El Za 15 giorni fa
Missed u so much Sinan the best bring joy in our life
Mimosa Hassani
Mimosa Hassani 15 giorni fa
Cute 🥰
Hajrie Kelmendi
Hajrie Kelmendi 15 giorni fa
Ju urojme shume Suksese edhe ju kendoft Zemra gjithmon ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💫💫💫💫💫💫💫❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Esma Kryemadhi
Esma Kryemadhi 15 giorni fa
Ooo Tironci im te kendofte ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🌟🌏🙏🙏🙏🙏dhe Anxhela 🌟🌏
Matilda Mema
Matilda Mema 15 giorni fa
Bravo suksese lart e me lart ishalla
Uğurcan Anik
Uğurcan Anik 15 giorni fa
Love from Turkey!🇹🇷❤ Queen of Eurovison❤❤🇹🇷🇹🇷🇹🇷
Marsel Cela
Marsel Cela 14 giorni fa
From Albania 🇦🇱🇦🇱🤩
Jurida Xherri
Jurida Xherri 15 giorni fa
Shume e bukur bravo qe te dy
Fatjon Dervishi
Fatjon Dervishi 15 giorni fa
Suksese te dy jeni mrekullushem 💋💋 🤙👏 ju pershendes nga elbasan👋
Andi Bllana
Andi Bllana 15 giorni fa
Po ku je mor sinan se ke pas hum fare kto koh
Riza Barruku
Riza Barruku 15 giorni fa
❤❤
Linda Kurtaj
Linda Kurtaj 15 giorni fa
Shum bukur kenga 😍👍😍👍👸🏻🤴🏻👋🏼🥰🥳🥳🥳
Festim Kurti
Festim Kurti 15 giorni fa
Oti je legjenda e muzikes sinan hoxha
Sara Hajrullahi
Sara Hajrullahi 15 giorni fa
Wow super hit 😁
Vasilika Muzhaqi
Vasilika Muzhaqi 15 giorni fa
super kenge bravooooooo💋💋
Ελενα Σαρικα
Suksese !! Hit !Super kenga Bravoooooo !!Sinan Hoxha dhe Anxhela Peristeri !!🙏🙏❤️❤️
Ardjana Sulejmani
Ardjana Sulejmani 15 giorni fa
Anxhela 🌟 Suksese
elena xhika
elena xhika 15 giorni fa
Suksese
Real Shqipe
Real Shqipe 15 giorni fa
Super 👌
Fairy Kaitlyn
Fairy Kaitlyn 15 giorni fa
Thanks god a new song with Sinanin.
Ionut Nechita
Ionut Nechita 15 giorni fa
:)
Juljan Rama
Juljan Rama 15 giorni fa
👏👏
Ela Celiku
Ela Celiku 15 giorni fa
🌷
Lisus Albania
Lisus Albania 15 giorni fa
Stili jot i ri me pelqen shum edhe kenget ke te mrekullushem 🤩🤩😍 Te lumt
Ndricim Koromani
Ndricim Koromani 15 giorni fa
👏👏👏
Age Biblekaj
Age Biblekaj 15 giorni fa
Suksese e gjitha te mirat 🙏🏻🍀
pamela Hyra
pamela Hyra 15 giorni fa
Super keng bravo te dy😍😍😍
Emilian Cala
Emilian Cala 13 giorni fa
Dy Yje⭐❤🌟💖👑
Giipsy Sheejj
Giipsy Sheejj 15 giorni fa
❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Nik Nik Deda
Nik Nik Deda 15 giorni fa
Super hit 💣💣🔥🔥
Anhel Milaqi
Anhel Milaqi 15 giorni fa
Bashkpunim perfekt shum bukur kenga.
Vic Haslli
Vic Haslli 15 giorni fa
Jua honksha zemrat
Eduart Gjergji
Eduart Gjergji 15 giorni fa
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
olti kolnekou
olti kolnekou 15 giorni fa
Super 👏👏
ariu shqiptar
ariu shqiptar 15 giorni fa
Anxhela juve jeni si Diell te pervolon fare😍
Vani Matoshi
Vani Matoshi 15 giorni fa
Cool song 👍
Il prossimo
Mevli - Helem (Official Video)
3:15
visualizzazioni 674K
Måneskin - Beggin' (Lyrics)
3:34
visualizzazioni 214K
2TON - CORAZON
2:34
visualizzazioni 302K
Arilena Ara ft. Noizy - Murderer
3:28
Måneskin - Beggin' (Lyrics)
3:34
visualizzazioni 214K
MATRIMONIO: PRIMA vs DOPO
3:56
visualizzazioni 162K
Cut the flour challenge!! Round 2!!
0:31
FIFA 22 | Official Gameplay Trailer
3:48