Buio

Lumi B ft Xhensila - Prit pak 

Iscriviti
visualizzazioni 11M
92% 53 000 4 600

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream and Download: music.onima.co/PritPak

Lumi B ft Xhensila - Prit pak
Produced by: BIGBANG
Melody line: Yll Limani

Make up :Sellma
Hair: Kaci
Styling :Outlaw_laboratoire de style
Korografi Andi Murra World of dance
El Director: Valon Aziri
Video Produced by: CINEGR8


Follow LumiB on IG:
lumib

Follow Xhensila on IG:
xhensilamyr...


Pubblicato il

 

22 giu 2021

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 2 263   
Albi Imeri
Albi Imeri 10 ore fa
😍
klodjan torino
klodjan torino Giorno fa
e theve motorin ne mes
Elidon Jaku
Elidon Jaku Giorno fa
The best Albania 🇦🇱
stela beu
stela beu Giorno fa
Po Po kuptoj m
Mehdi Alija
Mehdi Alija 2 giorni fa
Bravo 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
saverio antolini
saverio antolini 2 giorni fa
Buonaserata.Buon Agosto..Bella Canzone .Dio vi benedica....BRAVISSIMI...CHEF DE RANG SALA RESTAURANTE ITALIANO....KISSSS
Serxho Vlore
Serxho Vlore 2 giorni fa
Shum bukur xhensila je super artiste
Elena Kyiv
Elena Kyiv 3 giorni fa
Xhensila💥👑💎❤️❤️❤️❤️from Ukraine👏👏👏👏
Ani Cani
Ani Cani 4 giorni fa
Oi xhensila vdeksha une siper teje😂
ravinder singh
ravinder singh 4 giorni fa
Beautiful song
Valbona Pergjergji
Valbona Pergjergji 5 giorni fa
Shume kenge e bukur une e degjoj10 here ne dite Urime te dyve
Alketa Sinani
Alketa Sinani 5 giorni fa
Xhensila je yll
Amelia Mancelli
Amelia Mancelli 6 giorni fa
Me duhet te shkruaj edhe une per xhesin😂
Orgesa Lita
Orgesa Lita 6 giorni fa
Nuk e shpjegoj dot si i ka dal zeri xhensiles😂😂
Emiliano Starova
Emiliano Starova 6 giorni fa
prit Pak 🐣
Tony
Tony 7 giorni fa
Cfar popull shkerdhat me teper komentojn burrrat se grat ankouni nga Ana artistike o baxhella Jo si kercen ose cfar ka veshur? Sinqerisht shume popull I cuditshem. Nuk ju gjehet dermani. Te Fala to the most boring people qe zgjohen dhe flejn vetem me negativitet
Lela Seli
Lela Seli 7 giorni fa
Po loqk je Xhenisla, super Song. 🥰🥰😘😍
ermal merkaj
ermal merkaj 7 giorni fa
si me bythe si pa bythe XHENSILA
kujtim hoxhaj
kujtim hoxhaj 7 giorni fa
top hit
urim ndou
urim ndou 7 giorni fa
o xhensila ke dalur si shtrige me ato balluke
Lyrics video
Lyrics video 7 giorni fa
Ik degjo dhurata doren
Elidon Islami
Elidon Islami 7 giorni fa
💩💩💩💩
Jamila Fardi
Jamila Fardi 8 giorni fa
حبييييت ❤❤ مين فيكم عربي يجي هون 💃💃
regina Ndoci
regina Ndoci 8 giorni fa
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 go shqipe 👏👏👏
Zmaj Zmaj
Zmaj Zmaj 8 giorni fa
Sranje abanska govna
Alban fier
Alban fier 8 giorni fa
Pse duket sikur po mer hije baxhelle kjo
lumturije baftiu
lumturije baftiu 8 giorni fa
So cute
L Gashi
L Gashi 9 giorni fa
Shokit gjensila eshte femer shume e bukur god bless her thjesht simpatike e natyrale
Taulant Pepaj
Taulant Pepaj 2 giorni fa
Xhensila o vllai jo Gjergji 🤦‍♂️
Αντρεας Χοτζα
Bravo
Gaya Budoyan
Gaya Budoyan 9 giorni fa
Ha
Ejlyl28 B097
Ejlyl28 B097 9 giorni fa
shumë e bukur kënga xhensila je super
Etleva Shabani
Etleva Shabani 9 giorni fa
Kenga me e shpifur kjo eshte
shani yan
shani yan 9 giorni fa
Do dali do thot dhe kjo si ana e perputhen nuk ka dal akoma versioni origjial eshte demo 😂 😂😂
ahmed Soummar
ahmed Soummar 10 giorni fa
super
fatbardh rosa
fatbardh rosa 10 giorni fa
Nov ozt a bucor
butterfly🦋
butterfly🦋 10 giorni fa
Sinqerisht tek kjo kenga nuk po e njoh xhensilen😳
butterfly🦋
butterfly🦋 9 giorni fa
@shani yan 😂😂
shani yan
shani yan 9 giorni fa
sa skandal zeri xhensiles 😂😂Do me kendu si Elvana
elena xhika
elena xhika 10 giorni fa
E
Dorjan Ahmetaj
Dorjan Ahmetaj 10 giorni fa
Super tekst 🔥💘🔥 shum komente negative trupin po e ekspozojn ca koke laraska esht artiste o njerz zoti ja ka fal bukurin je me e mira 💖 😘 🌠
Merkaj Dorina
Merkaj Dorina 10 giorni fa
Skandallll!!!!
Mr7Elking
Mr7Elking 11 giorni fa
Albanskenderaj
Arjana Tanku
Arjana Tanku 11 giorni fa
Super yll kenga dhe kengetaret . Xhensila super yll ..
Teodora Ndoni
Teodora Ndoni 11 giorni fa
Edhe xhensila si puna e ences..ne fillim goca t mira benin keng te veshura me bluza sportive.. tani jan joshur nga hiret e trupit te tyre dhe I reklamojnë neper keng.. ne kete videoklip ka nxjer edhe xhensila "mollet" e saj perfekte.
dolimi jotoo
dolimi jotoo 11 giorni fa
se zerin e koreografinë i ka 0 me xhufke😏😏😏😏
Gerti Sheftelia
Gerti Sheftelia 11 giorni fa
Kjo esther musical me e more ne bote
KOSTIKA LIKOLLARI
KOSTIKA LIKOLLARI 12 giorni fa
Plasi xhelozia mes femrave Shqiptare 🤣🤣 xhensila is fire 🔥🔥
Semira Gjureci
Semira Gjureci 13 giorni fa
Oj
Semira Gjureci
Semira Gjureci 13 giorni fa
😂😂😂😂
serry ciok
serry ciok 13 giorni fa
sa skandal zeri xhensiles 😂😂Do me kendu si Elvana
MAYA
MAYA 13 giorni fa
Kenge koti. Pike vlere qofte si tekst, qofte si muzike. N'’hale te dy
Brikena Hasani
Brikena Hasani 14 giorni fa
Superr hit Xhensilaa embelsira🍫💘🔥🥰
Florinda Lisaj
Florinda Lisaj 14 giorni fa
Sa femer e peshtirt
serry ciok
serry ciok 13 giorni fa
🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
mikoy huio
mikoy huio 14 giorni fa
Imitim i shëmtuar i Dua Lipës! Kreativiteti dhe talenti zero.
Klevis Fejzolli
Klevis Fejzolli 14 giorni fa
Urime te dyve xhensila dhe lumi b
Nari Cani
Nari Cani 14 giorni fa
❤️❤️❤️
Mensur Kadriu ( Official 2020 )
it-plans.info/news/jukRChH81VmWaD7S5lHpCQ.html
elena xhika
elena xhika 15 giorni fa
Super hit , suksese
mikoy huio
mikoy huio 14 giorni fa
Yje 😙😙😙
Elsa Renis Matias
Elsa Renis Matias 15 giorni fa
Dikur KËNGËT...vetem këngët e kesaj më pelq sh...se kjo si e përkëdhelur e shtirur ka qen gjithmonë...po tani as këngët si ka gje.. shyqyr e kuptoi që hyjne në punë MENDERJA se zerin e koreografinë i ka 0 me xhufke😏😏😏😏
amarildo Boza
amarildo Boza 15 giorni fa
Kenge e bukur
besadurres
besadurres 15 giorni fa
Mirë shumë ke dalë fiks si grua e martuar 😂
Georgina’s Vlog
Georgina’s Vlog 15 giorni fa
🎧🎧
Ervis Lamce
Ervis Lamce 15 giorni fa
Mua me pëlqen shume
Qazimi
Qazimi 15 giorni fa
Nje super hit Si gjithmon xhensila je yll 💖
πTIM
πTIM 16 giorni fa
🔥
wil son
wil son 16 giorni fa
🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Rosetta Morosini
Rosetta Morosini 16 giorni fa
Sa komente negative beni o njerz.Degjoni kengen dhe kaq .Po nuk ju pelqeu mos beni Like por mos kritikoni sepse nuk jeni perfekte sepse nuk ekziston persosmeria tek asnje njeri
lea amb
lea amb 16 giorni fa
00
anxhelka🍫💫
anxhelka🍫💫 16 giorni fa
Xhensila:] Prit pak, prit pak Mos m'ke bo magji [Lumi B:] Eyo prit pak, prit pak [Xhensila:] Prit pak, prit pak [Lumi B:] Eyo prit pak, prit pak [Xhensila:] Dit nat, dit nat mu ke bo varsi Ajajjia po prit Ec pak, ec pak mos m'le me prit Mos s'munem me vi E sa, sa Sa her nuk po shihem Si akull unë po shkrihem Po du, po du prap Deja Vu [Lumi B:] Eyo drank,drank Ti e di shum e mirë je My love, love Baby come, come Kur e di që jam the one, one Pse po humb kohë me tjetërkon, kon [Xhensila:] Palamalam, malam men Ti jo, por ti E lu lojën përsëri [Xhensila & Lumi B:] Prit pak, prit pak Xhensila Më ke bo magji Se bon, bon zemra Tik tak, tik tak Kur je afër ti 𝐥𝐢𝐤𝐞 𝐬𝐮𝐛𝐬𝐜𝐫𝐢𝐛𝐞 𝐥𝐨𝐯𝐞 𝐚𝐥𝐥❤️🥺
Daniyal A
Daniyal A 16 giorni fa
This song is amazing, melody is beautiful. Feels like summer when I listen to it ☀️❤️‍🔥
Alkena Kena
Alkena Kena 16 giorni fa
Yje 😙😙😙
Shkelzen Xeni
Shkelzen Xeni 16 giorni fa
Omg sa shume komente negative per veshjen e xhensiles. A ka me shume rendesi veshja sesa ky super hit qe po degjohet edhe ne pubet e anglise? 🤔🤔🤔
LucidDreaming X
LucidDreaming X 16 giorni fa
Shumica komentoni pa lidhje dhe jan Xheloza aty eshte problemi...!
blue beach
blue beach 16 giorni fa
Lum Likja qe të ka 😂
Klea Guga
Klea Guga 17 giorni fa
Autotune on fire🔥🔥🔥🔥🔥 Komplet fallco eshte bere
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss 12 giorni fa
A.jam.gabim un apo spo ma ban Syri me kte Xhensilen per Zotin, me kte Stil kercimi dhe zhveshjes No Go
Miranda Furrari
Miranda Furrari 17 giorni fa
Ka dale ne mode, provo mos ti tundesh po te thajne kupen
Adelina kuqi
Adelina kuqi 17 giorni fa
🇦🇱🇽🇰🎤👏
Anila Durres
Anila Durres 17 giorni fa
Super hit ❤❤❤
bodoti qwiu
bodoti qwiu 16 giorni fa
Mamaja e nje vajze dhe nxjer bythet ashtu ekspozohet vec per klk pz shqiperia ka mar fund😒😒
Ritvan Rrapi
Ritvan Rrapi 17 giorni fa
Po' pse moi Xhensi. i humbe piket me kete veshje .Duket qe je kursyer cik.apo domatja shikon domaten e do piqet.kalofsh mire.
Z. A.D
Z. A.D 17 giorni fa
Cili vend o ky qe e kan bo videoklipin ? Ne Shqipri apo ?
Allawi S
Allawi S 17 giorni fa
محلا هالصوت
Xhevdet Berisha
Xhevdet Berisha 18 giorni fa
2 my favorite Artist Shqiptar 🇽🇰🇦🇱
e b
e b 18 giorni fa
O sila sa mëgra ke pi kur e bone ket videon
najfi bushi
najfi bushi 18 giorni fa
O zmr je bo kopje e rihanes te klipi ti mduket ? Tek pasqyra ! 😑😑😑mos kopjo je fiks si ajo
Shahir Qerimi
Shahir Qerimi 18 giorni fa
Lumi B Fenomen si gjithmone 🔥🔥👑👑
♡︎GRE♡︎
♡︎GRE♡︎ 18 giorni fa
Wow🤍
Tuk Tuk
Tuk Tuk 18 giorni fa
Po shikoj disa weird comments below.. ne lidhje me by**et e Xhensiles! Desperate people for some likes or comments🤷😆
Heart Love
Heart Love 18 giorni fa
Nuk po fokusohesh me te kenget po te trupi,,,,sme duket ok
irsa lici
irsa lici 18 giorni fa
Kot fare Kenga me e ulet kujt I duket kshu like
Lucky Roll
Lucky Roll 18 giorni fa
Rihanna Wild Thoughts - Videoklipi copy paste
aswer huio
aswer huio 18 giorni fa
Mhmmm.. Xensila livizjet e tua sjan hiq me muzik.. Sorry sdin me kcy ti, edhe qa esht more zéri yt kshtu, autotune=100%
Cassie
Cassie 18 giorni fa
sa skandal zeri xhensiles 😂😂Do me kendu si Elvana
xhani ibershimi
xhani ibershimi 18 giorni fa
Xhensila eshte shume e bukur dhe mos e shani
Nadire Lika
Nadire Lika 19 giorni fa
Bravo je shume bukur hit super
mirseda cekani
mirseda cekani 19 giorni fa
Skena e rihannes
ShimaStudio
ShimaStudio 19 giorni fa
Po lexoj shum komente qe ofendojn kengtaren, dhe nuk po kuptoj si esht e mundur qe njerzit sot shajn per cdo gje qe njoni/a ben. Kjo sillje esht komplet pune xhelozie dhe zilie. Un besoj qe Xhensila esht Yll, dhe te ky videoklipi esht akoma me shum. Me nje fjale esht bukuri e rralle. Mua me ben kte efekt! Me mbyllur komentin; esht e kot qe shkruani kto fjale ofenduse per te treguar livelin e mentalitetit tuaj, po shijoni artin e muzikes. ;)
Romina Kore
Romina Kore 19 giorni fa
Yll Yll Yll vazhdo jepi.... Love you....
orgita sheji
orgita sheji 19 giorni fa
👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍 super bravo ka dal shume kenge e bukur
*noemimerdani*
*noemimerdani* 19 giorni fa
Mund te jete pak me dengla ne kete kenge , ama kane te tjera qe bejne me keq, thoni qe ju pelqen kenga , lerini te tjerat
Gentiana Hushi
Gentiana Hushi 19 giorni fa
U kënaqën regjisorët duke filmuar videoklipet e fundit të kësaj .🤭
Σού
Σού 19 giorni fa
💞💞
Sara Nurellari
Sara Nurellari 19 giorni fa
😍😘😗😙😚🤩
Klea Baci
Klea Baci 19 giorni fa
Nuk estate ndonje wow çfare kenge po hajt sa per klikime
Gazmend Sula
Gazmend Sula 19 giorni fa
A mer bes u ke von edhe ti mas lekut.por die se leku lek te bon
gangg gangg
gangg gangg 19 giorni fa
nk e kuptoj pse kaq shum komente negative😏
Adela Ferati
Adela Ferati 19 giorni fa
😀😀sa bkr🙂🙂keni dal
Il prossimo
Mevli - Helem (Official Video)
3:15
visualizzazioni 670K
Real Talk feat. Davide Shorty
16:49
Mevli - Helem (Official Video)
3:15
visualizzazioni 670K
Real Talk feat. Davide Shorty
16:49
Shiva - I can fly
3:58
visualizzazioni 278K