Buio

Bruno ft. Flori Mumajesi & Klajdi Haruni - NINA 

Iscriviti
visualizzazioni 15M
94% 77 000 4 500

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream and Download: music.onima.co/NINA

Bruno ft. Flori Mumajesi & Klajdi Haruni - NINA

Music by ; Flori Mumajesi
Lyrics by ; Flori Mumajesi
Produced by ; Threedots Production
Video by ; Max Production


Follow Bruno on IG ;
iambrunooooo

Follow Flori on IG ;
iamflorimumajesi

Follow Klajdi on IG ;
klajdiharuni

Big Thanks TO ( M.M )

GREEN COAST
greencoastresort

COHL’ S
cohlssportswear

PROPER PIZZA
properpizza

MAX PRODUCTION
maxproductional

BOHEMIAN BEACH PALACE
bohemian.palase

MISS UNIVERSE
missuniversealb...

ITALOPTIK
italoptik

Me ty nina
Me ty nina
Jeta jonë jeta jonë si në filma

Me ty nina
Me ty nina
Jeta jonë jeta jonë si në filma

Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

A e mban mend kur t’puthja dorën nina
Kudo ti të ishe vija vija
Nëse pyet ti ndjenjat e mia
Do tregonin ti je dashuria

Me ty nina
Me ty nina
Jeta jonë jeta jonë si në filma

Me ty nina
Me ty nina
Jeta jonë jeta jonë si në filma

Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

Isha Noni për ty o Nina
Më godite si vetëtima
Fundin ne e lamë si në filma
Ne e lam e lam e lam vet
Me mua je jeeee
Me mua ti je jeee
Dhe pse me le leee
Dhe pse me le leee

Me ty nina
Me ty nina
Jeta jonë jeta jonë si në filma

Me ty nina
Me ty nina
Jeta jonë jeta jonë si në filma

Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

Pubblicato il

 

19 giu 2021

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 2 119   
funny videos
funny videos 5 minuti fa
Super kenge
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 10 ore fa
1
Mateo Prifti
Mateo Prifti 11 ore fa
I’m so cute🥺
Mateo Prifti
Mateo Prifti 11 ore fa
In the end the kids in the end I wait then
Mateo Prifti
Mateo Prifti 11 ore fa
Hzjfjj Kh gff😜 Fhfh
Mateo Prifti
Mateo Prifti 11 ore fa
Ok
Natale Zaka
Natale Zaka 21 ora fa
💋❤
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra Giorno fa
Me ty nina nina nina o🥰♥️
Khali Martins
Khali Martins Giorno fa
Great voice marocco love Albania 🥰
Leonard Muca
Leonard Muca Giorno fa
🥰🥰🥰💖💖❤❤😘😘😘😘😎
Admirela Tefa
Admirela Tefa Giorno fa
Super hit...🥰
Fatjon Teluli
Fatjon Teluli Giorno fa
3 muskultieret
GANGSTA5779
GANGSTA5779 Giorno fa
Pesma albanskog primorja za 2021 god. :)
Lavdrime Demiri
Lavdrime Demiri Giorno fa
Kenga me e bukur e kesaj vere 👏👏👏🥰
Enver Bullari
Enver Bullari Giorno fa
,❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Sulioti
Sulioti Giorno fa
Keng vari lesht ......Nina nana .Nina nana.
Loni Loni
Loni Loni 2 giorni fa
FLORI beja ca keng te reja plak se mbetem duke degjuar keta buz qumshtat e rinje
Arjan Myftaraj
Arjan Myftaraj 2 giorni fa
Fiks per shoqen time nina qenka kenga
Sajmir Kamberaj
Sajmir Kamberaj 2 giorni fa
Me ty nina Me ty nina Jeta jon jeta jon si e filma 😉😉
Bardhyl Merko
Bardhyl Merko 2 giorni fa
Po bravi per kengen dhe per ato kukullat qe keni aty mashalla
EDMOND MUÇA
EDMOND MUÇA 2 giorni fa
Super kenge hiti i kesaj vere jepini cuna 👏👏👏👏👏👏🔥🔥🔥🔥
geroni777
geroni777 2 giorni fa
Ai qe ben like paç fat ne jete
FF REDI
FF REDI 2 giorni fa
Super kenge ✔✔✔✔✔
Aldo Koçi
Aldo Koçi 2 giorni fa
Ore Nina a esht ne kuptimin e emrit te kjo kenga se do therem me shoqerin, po zihemi ca kuptimi ka 😅
mariza_mko
mariza_mko 2 giorni fa
Po besoj se eshte vajza qe quhet nina
Dhimitraq Tasi
Dhimitraq Tasi 2 giorni fa
bukur kënga por vidioklipin pse nuk e keni bër në shqipëri kemi vënde shum të bukura
eros toro
eros toro 3 giorni fa
Seriozisht nuk e kuptoj fare Ca do te thot autori?! Apo vin emigrantet pin nai alkool dhe vk klikime. pa lidhje fare
Nome vlore
Nome vlore 3 giorni fa
Me ty nina nina nina nina o!!!!💋💋❤❤❤❤😍😍😍
Landi Hasani
Landi Hasani 3 giorni fa
Legjenda Flor Muma gjithmon bën hite i vetmi artist që ka qendruar gjithmon në maja. I ka dhën shumë njerezve këngë të bukura
fier fier
fier fier 3 giorni fa
😚😚😚
fier fier
fier fier 3 giorni fa
😚😚
Nome vlore
Nome vlore 3 giorni fa
❤❤❤❤❤
Eljan Stafa
Eljan Stafa 3 giorni fa
Kjo asht superrrrrr kënge
Diella Shytani
Diella Shytani 3 giorni fa
Super🤗🤗
Ersi Malja
Ersi Malja 3 giorni fa
Kenga me e bukur 🥰🥰
Albena Dimitrova
Albena Dimitrova 3 giorni fa
Chorus: Bruno] Me ty Nina, Me ty Nina Jeta jonë, jeta jonë si në filma Me ty Nina, Me ty o Nina Jeta jonë, jeta jonë si në filma Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o [Verse 1: Klajdi Haruni] A e mban mënd kur t'puthja dorën, Nina? Kudo ti të ishe vija, vija Nëse pyet ti ndjenjat e mia Do tregonin ti je dashuria [Chorus: Bruno] Me ty Nina, Me ty Nina Jeta jonë, jeta jonë si në filma Me ty Nina, Me ty o Nina Jeta jonë, jeta jonë si në filma Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o
Albena Dimitrova
Albena Dimitrova 3 giorni fa
[Chorus: Bruno] Me ty Nina, Me ty Nina Our life, our life as in the movies Me ty Nina, Me ty o Nina Our life, our life as in the movies Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o [Verse 1: Clyde Aaron] Do you remember when I kissed your hand, Nina? Wherever you were, I came If you ask my feelings They would show you are love [Chorus: Bruno] Me ty Nina, Me ty Nina Our life, our life as in the movies Me ty Nina, Me ty o Nina Our life, our life as in the movies Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o
Anisa Balla
Anisa Balla 2 giorni fa
Anisa has been working on this project to achieve your goals and goals in a very long time in your business partner for the company will be able to help them achieve success with the best decisions and what they all are doing something you have to be successful in ensuring we have to understand how you work in order for your company before they can get to the business will continue with you and your family members and your friends and customers are willing to pay the same process and your family and friends will have to understand what they all should be doing in the next generation because you have a lot more business partners and your business and marketing strategies and strategies for the company to make sure you get the best possible ways to get to the future to become more productive and more importantly your business partn a job done by the company will have the right tools to be successful with the work experience with the best interests that you can achieve and achieve goals that you are doing what you have a job to make sure they are willingness in doing business with your company before they have made from the company and to get the most important things to make a decision about your future success when you're going through a great time to make a decision on whether you should have done before and after the meeting with the best interests of your own business ex and you can expect from a product manager or business partner with a new job as well as the customer service experience that you have to understand what you're going through the process with the work experience with your business partner to help them succeed in the future to get the most out there are going through a great time to get the most out there in your business partners with a strong market share and share the same level process android customer experience and you can achieve your goals and what they are willing to work with the best decisions for your business partner to help you find your business partners will continue working together to create an environment when you are doing well before it becomes clear that you can expect to be able to make sure they have been through your business partners will be responsible with the company and to get to the business and marketing her business as well in your company before they have been working together to achieve this goal with your team members who are willing to pay for the future will take place without any idea how much money you're going for when you have the opportunity for them because they're not working on the job market than they have made from the company will be responsible with the work process with your company before the company is working on this process to ensure you have the opportunity you have to be successful with your company to ensure that they are working with your company to ensure your customers have access and you
Esma Kryemadhi
Esma Kryemadhi 3 giorni fa
Yjeee ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🌟🌏🙏🙏
Erjola Rustani
Erjola Rustani 4 giorni fa
Super 🔥🔥
Marijana Pavlovic
Marijana Pavlovic 4 giorni fa
Super jeeeeee
Nina Zyka
Nina Zyka 4 giorni fa
Bruno ke nje ze plot ndjenje dhe emocion..
Genci Lamllari
Genci Lamllari 2 giorni fa
6666666566778877777uigvchvvgh88
Zamir Ndreko
Zamir Ndreko 4 giorni fa
Shume e bukur dhe ritmike Liebe Grüße
Shkurti Leonat
Shkurti Leonat 4 giorni fa
Bravo shum kong e bukur,ju lumt.
Infected Mind
Infected Mind 4 giorni fa
Ushqim mendor dhe shpirtëror për kopenë.
Abc Def
Abc Def 4 giorni fa
LlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllmllllllllllllllllldllldlLZl. Blxlwxzl
Nina Nina
Nina Nina 4 giorni fa
Prsh per gjith gocat me emrin me te bukur nina 😍😍😍😍😍
Toni T
Toni T 5 giorni fa
Flori është legjwnde krijues i mrekullueshem,thjeshtë legjende i Ballkanit .
Syfee Saif
Syfee Saif 5 giorni fa
The unique beauty of Bengal.
Liljana Sufaj
Liljana Sufaj 3 giorni fa
????????
Bona Bona
Bona Bona 5 giorni fa
Kjo keng me ka shoqëruar cdo dit kur kalova pushimet ne Shqipëri ❤ 👏👏👏👏
Enea Sulaj
Enea Sulaj 5 giorni fa
Braaaaaaaaaavo. Bruno. ft. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️💋💋💋💋
Mohammed Ali
Mohammed Ali 5 giorni fa
My gf's name makes me love this song and she is a gorgeous Albanian girl ❤️ respect from England!! Kurdish 👌🏻
Mislimi Vullnet
Mislimi Vullnet 4 giorni fa
@Luan Musta syaaaqgg fcc.
Luan Musta
Luan Musta 4 giorni fa
;
Luan Musta
Luan Musta 4 giorni fa
Lp000lllp
TheGlitterlicious
TheGlitterlicious 5 giorni fa
IT-plans suggested this song to me and it is my new jam! It was in a bad mood and now I feel so much better, even though I don't know what this song is about
matilda meco
matilda meco 3 giorni fa
10
Uarda Bullari
Uarda Bullari 5 giorni fa
😘😘😘😘😘
TODO
TODO 5 giorni fa
Respect from Italy CALABRIA 🇮🇹🤝🇦🇱
gioel Logu
gioel Logu 5 giorni fa
Fratee' sono italiano di origini Albanesi
Ergisa Spahollari
Ergisa Spahollari 5 giorni fa
No koment Bravoooo👏👏👏👏
Arian Sula
Arian Sula 6 giorni fa
Shyqyr që po dëgjoj një këngë që i kuptohet teksti, na mbyten habibat 😕
Kozeta Becka
Kozeta Becka 6 giorni fa
Bukur!
Kucove Kucove
Kucove Kucove 6 giorni fa
Kjo kenge eshte shum e bukur
Tea Qose
Tea Qose 6 giorni fa
Askush :.... Portalet: Flor mumajesi I dedikon keng të dashurës së re 😂😂😂😂 emri I të cilës është ber I ditur në keng, bëhet fjal per nje vajz t quajtur Nina😂😂😂
fier fier
fier fier 6 giorni fa
💋💋💋💋💋💋
Rejan & Xhulieta Durra
Super kenge
Peshkopi Diber
Peshkopi Diber 6 giorni fa
Shume e bukur kjo kenga👏👏👏
Kompir Gaming
Kompir Gaming 7 giorni fa
Kancer
Jetton salihi Jeton salihi
👍👍👍👍👍
Małgosia Mary
Małgosia Mary 7 giorni fa
Summer hit! Vacation on Albania!!! Wakacje Durres!!! Mali i robit
Ale Riti
Ale Riti 7 giorni fa
😍😍😍😍
dil sambhal ja zara
Which language is this ?
Milan Roma
Milan Roma 7 giorni fa
😍😍😍
Enkeleda Brahimaj
Enkeleda Brahimaj 7 giorni fa
Super keng !!!!!!
Teutaeta
Teutaeta 7 giorni fa
Hello Ninaaaaaa 🦅
FF MARSEND
FF MARSEND 7 giorni fa
😂😂
Kesjana Pici
Kesjana Pici 7 giorni fa
Me e bukra kjo eshte
Anjeza Dashi
Anjeza Dashi 7 giorni fa
👏💥🎊👏🎉
Flamur Seidini
Flamur Seidini 8 giorni fa
Sa here dele kenge e re thuhet hiti i veres 😂😂😂
London  North
London North 8 giorni fa
Old School albania 🇦🇱💙👌❤💕♥🇦🇱
jonny emy
jonny emy 8 giorni fa
Kush esht i 1989
Hana Hana
Hana Hana 8 giorni fa
😙😙
Salma selo
Salma selo 8 giorni fa
I lovet 😍😍😍 Morocco
kejvina Queen ❤
kejvina Queen ❤ 8 giorni fa
Kenga me e bukur ❤❤❤❤❤❤❤❤
boris devic
boris devic 8 giorni fa
Bravoooo from Serbija brutal
boris devic
boris devic 6 giorni fa
Extraaaa
A K
A K 8 giorni fa
Pse nuk e ka pa me heret une me siguri do kem qene ne ndonje planet tjeter😂
Rudi Rudi
Rudi Rudi 6 giorni fa
Hahahaha gjithashtu
Mira P
Mira P 7 giorni fa
Edhe une ahahah
Flora Sen
Flora Sen 7 giorni fa
Ja
Erkida Ajsi
Erkida Ajsi 8 giorni fa
O Po
Erti Rajli Selimi
Erti Rajli Selimi 9 giorni fa
Jeni me te miret
Fatmire Mehmeti
Fatmire Mehmeti 9 giorni fa
me ty Nina Nina Nina o ,hit i ksaj vere dhe veres tjetr qe vjen !se besoj qe do hartohet leht ! HIT 💥💫👌👍👏🙋🏼‍♀️🤷🏼‍♀️💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳
genti ceca
genti ceca 9 giorni fa
Super kjo kenge ja vlen ta degjosh...🤩🤩🤩🤩🤩👍👍👏👏👌👌👍👍👍👍
mcure !
mcure ! 9 giorni fa
Bella 🥰....traduzione in italiano ho tedesco?? 🙏🙏
Pink & blue jelly vibes ❤
Flori njesh👍🤩
Alket Hoxha
Alket Hoxha 9 giorni fa
Super bravo çunat 👏👏👏👏
Slena Haskoo
Slena Haskoo 9 giorni fa
Onina si je
Ester Ina
Ester Ina 9 giorni fa
Hiti I 2021.Te kendoje Flori nrm
Ledio Delvina
Ledio Delvina 9 giorni fa
Super
Ana Kaloci
Ana Kaloci 9 giorni fa
Kush Eshte Nina?🧐🧐🧐
Arjeta Hajderasi
Arjeta Hajderasi 9 giorni fa
Super
Natale Zaka
Natale Zaka 9 giorni fa
sa bukur ekeber kenkegen nina
A & R
A & R 10 giorni fa
No comments. The song speaks itself. Hit 2021. Hello from Toronto 🇨🇦.
Mirjete Hajrizi
Mirjete Hajrizi 7 giorni fa
Jc.øju
Hasime Karaj
Hasime Karaj 8 giorni fa
Mir xc
Elida Aliaj
Elida Aliaj 10 giorni fa
Bravo
zuygj bnsv
zuygj bnsv 10 giorni fa
nni'na < ndi(he)na?
Elisa Seneku
Elisa Seneku 10 giorni fa
Kenge arixhinjsh😂
Muazez Ceni
Muazez Ceni 10 giorni fa
Kenga me e bukur qe kam degjuar ksaj vere
marinela vasa
marinela vasa 11 giorni fa
Bruno: Me ty Nina Gocat: Kush esht Nina
Regdu Geht
Regdu Geht 11 giorni fa
Titi N'Durres Nina N'Tiron dhe kjo ver me kto dy kong mbaron.
Elona Lleshi
Elona Lleshi 11 giorni fa
kenga me e bukure qe kam degjeuar ndonjo here
zuygj bnsv
zuygj bnsv 10 giorni fa
Mirembrema, Ju Kendofte Shpirti Dhe Zemra, Respekt 👀👍🙋
Il prossimo
sangiovanni - malibu
3:04
visualizzazioni 6M
Willy William - Ego (Clip Officiel)
3:24
NOIZY - TUNDE (Official Video HD)
3:05
sangiovanni - malibu
3:04
visualizzazioni 6M
Mevli - Helem (Official Video)
3:15
visualizzazioni 670K
Real Talk feat. Davide Shorty
16:49
2TON - CORAZON
2:34
visualizzazioni 264K